סדנאות מנהלים

**מנהלים בארגון שלך הם יותר מידי אסרטיביים?

**מנהל בארגון לא מצליח להניע את העובדים שלו לכדי תוצאות?

**איך עוזרים למנהל להכנס לתפקיד הניהולי הראשון שלו?

**איך חוסכים לארגון כסף?

כאן תוכל/י למצוא את הכלים הניהוליים שחסרים לך!

סדנאות מנהלים מסייעות להשיג יעדים רבים ומגוונים בארגונים. לרוב, ישנם כמה יעדים אשר יוצרים את הצורך בסדנת מנהלים. לדוגמא: כניסה לתפקיד ניהולי, פיתוח אסטרטגיה, ירידה במוטיבציה של עובדים ושינוי ארגוני.

איך בוחרים סדנת מנהלים מוצלחת?

**תכנים - בחירת התכנים המתאימים היא אבן יסוד להצלחת סדנאות מנהלים. חשוב לבחור נושא מעניין, הלקוח מתוך עולמם של המנהלים והמותאם לקשיים קיימים בארגון. מנהלים נוטים להשקיע זמן ומאמץ בכלים אשר ייסיעו להם לפתור בעיות אמיתיות שיש להם.

**מנחה הסדנא - חשוב לבחור מנחה או מנחת סדנא שהוא/היא גם יועץ ארגוני וגם בעל ניסיון בהעברת סדנאות מוצלחות למנהלים. ככל שהמנהלים בארגון שלך הם יותר אינטליגנטים ויותר מתוחכמים, כך בחירת המנחה המתאים/ה הופכת להיות קריטית יותר להשגת המטרות שלך.

**מיקום - למיקום הסדנא ישנה חשיבות ביצירת אווירה מתאימה, בנגישות ויצירת מוטיבציה של מנהלים לפנות קשב לתכנים של הסדנא.

**תיזמון כדאי להתייחס גם לתאריך שבוחרים עבור הסדנאו/ת, למשך הזמן של הסדנא (יום מלא, חצי יום כמה ימים וכו'). כמו כן ,גם חלוקת הזמן במהלך הסדנא היא חשובה, מכיון שמנהלים כיום רגילים להיות מחוברים למתרחש כל הזמן. לכמה זמן יוכלו מנהלים בארגון שלך להתנתק מהניידים שלהם?

הסדנאות שלנו מותאמות עבורך, כדי לספק לך כלים יישומיים שאפשר להשתמש בהם כבר עכשיו!

מגוון סדנאות מנהלים מובילות:

סדנת מנהלים - איך לראיין טוב יותר

איך מנהלים מראיינים מועמדים לעבודה בדרך האיכותית ביותר? איך מאבחנים את המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד לטווח הארוך וחוסכים "זמן מנהלים" יקר ערך?

קונפליקטים צריך לנהל

הסדנא "קונפליקטים צריך לנהל" המקנה כלים יישומיים למניעה, ניהול ופתרון אפקטיבי של קונפליקטים בארגון, ומיועדת למי שנמצא באינטראקציה עם אנשים בארגונים.

סדנת אסרטיביות ארגונית

סדנא בנושא אסרטיביות ארגונית מותאמת לארגון וליחידות בארגון והיא גם מהנה גם מרתקת וגם מסייעת לאתר ולפתור בעיות בארגון שלך. מומלץ.

סדנת פיסול יצירתי

"סדנא כזו עוד לא ראינו" זה מה שיגידו בארגון שלך על סדנת הפיסול היצירתית הזו.

סדנת תקשורת פנים ארגונית

סדנת תקשורת פנים ארגונית היא סדנה חוויתית ומלאת תובנות. איך משפרים את התקשורת בארגון? איך מאתרים חסמים ונמנעים מטעויות נפוצות? על כך ועוד בסדנה