ליווי מפוטרים בארגונים

כשארגון עומד לפטר עובדים ומנהליו מעוניינים לסייע לעובדים המפוטרים להפחית את תחושת חוסר הוודאות - ליווי אישי של יועצת קריירה המתמחה בכך היא דרך איכותית לעשות זאת.

הליווי של המפוטרים (Outplacement בלועזית), מסייע לצמצם את רמת החרדה והתסכול של העובד המפוטר והיא גם דרך אלגנטית להיפרד מעובדים ולהעביר מסר מרגיע לעובדים שנשארו לעבוד בארגון.

תהליך הייעוץ

תהליך הייעוץ מותאם באופן אישי עבור כל עובד אשר עוזב. הוא מורכב מכמה מפגשים ומהותו סיוע לעובד אשר נאלץ לעזוב את הארגון לבחור לעצמו מסלול קריירה חדש. פעמים רבות העובד המפוטר רואה בכך הזדמנות לערוך שינוי בקריירה, למצוא תפקיד אחר מתאים יותר, להתקדם בעבודה ולפעמים גם לצאת לעצמאות עסקית.

מהו כולל תהליך ליווי למפוטרים בארגונים?

תהליך הליווי עבור מפוטרים מארגונים, עוסק במיפוי הקריירה של העובד עד כה, באבחון כישורים בולטים כגון כישורי ניהול, כישורי ארגון וכדומה. בסיום התהליך, העובד מקבל כלים לחיפוש עבודה חדשה למתווה התקדמות בקריירה, הכנה לראיונות, בנית קורות חיים אפקטיביים ועוד.

מהו היתרון של ייעוץ קריירה חיצוני?

היתרון של ייעוץ קריירה חיצוני לארגון הוא בכך שהעובד תופס אותו כאובייקטיבי וללא משקעים קודמים ולכן העובד יסמוך על היועצת ויעריך את הארגון על הסיוע שניתן לו/ה, למרות הכל.

איך ניתן לחסוך בעלות?

במידה והארגון מפטר יותר מ-3 עובדים, ניתן להמיר פגישה אחת של כל עובד מפוטר במפגש כולל, לדוגמא סדנא למפוטרים. בדרך זו, כל עובד מקבל 3 מפגשים אישיים ובנוסף, משתתף בסדנא. כמובן שככל שמספר המפוטרים עולה (עד 20 בכל סדנא), החסכון יהיה רב יותר לארגון.

אפשר לעזור?

למידע והזמנת ליווי מפוטרים - התקשר/י: 03-6350100 או 054-7653171

או השאר/י פרטים בטופס למטה ונחזור אליך בהקדם:

* * הערה: שדות המסומנים ב - * הינם שדות חובה!